Volejte: +420 541 211 049

E-mail: info@lkdenta.cz

Navštivte nás na adrese

Klinika Laurea · Bulharská 29 · Brno

Fasety, korunky a můstky

Keramické fasety jsou jedním z nejnovějších trendů v estetické stomatologii. Jsou to tenké, ale velmi odolné milimetrové „skořápky“ nahrazující vnější a částečně i mezizubní a kousací plošky zubu. Oproti preparaci na korunku je ztráta zubních tkání minimální při stejně uspokojivém estetickém výsledku. Fasety se používají k úpravě barvy a tvaru zubu, namísto rozsáhlých fotokompozitních výplní, k uzávěru mezery (diastema) mezi zuby a k drobným úpravám sklonu rotovaných zubů. Na zubních tkáních jsou fasety připevněny speciální adhezivní technologií, která zaručí dlouhodobou životnost a odolnost fasety.

Celokeramické korunky se stávají standardem při ošetření zubů ve viditelné části chrupu. Bezkovová konstrukce vytváří přirozený vzhled jak zubu, tak dásně. Nehrozí nebezpečí vzniku šedavého lemu kolem korunky ani není nutné preparovat zub pod dáseň, kde je okraj korunky hůře přístupný zubní hygieně. To také přispívá ke zvýšení životnosti protetické práce.

Zirkoniová keramika se svou odolností vyrovná kovovým konstrukcím můstků, proto našim pacientům nabízíme celokeramické ošetření i v mechanicky namáhaných úsecích chrupu, a to i v případě potřeby rozsáhlejšího protetického ošetření. Keramika předčí kov esteticky i svou biokompatibilitou, nemožností vyvolávat alergické reakce či kovovou pachuť v ústech.

Rádi Vám poradíme při osobní konzultaci.

Fasety, korunky a můstky

Anti-Aging stomatologie
krásné a zdravé zuby znamenají zdravý životní styl
Estetické korekce (DSD)
Digital Smile Design (DSD) – předem uvidíte předpokládaný výsledek
Fasety, korunky a můstky
specializujeme se na využití celokeramických systémů
Nobel Biocare All-on-4 Implantáty Astra Tech
zuby "napevno" prakticky ihned bez doplňování kostí

Kontaktujte nás

LKdenta s.r.o.

Stomatologická klinika
MUDr. Lukáš Krupička
Bulharská 1320/29, 612 00  Brno
Telefon: 541 211 049
E-mail: info@lkdenta.cz

Ordinační hodiny + DLE OBJEDNÁNÍ

Pondělí 8.00 – 16.00
Úterý 8.00 – 16.00
Středa 8.00 – 16.00
Čtvrtek 8.00 – 16.00
Pátek 8.00 – 14.00

Objednat se