Náš tým

Sledujeme nejmodernější trendy a účastníme se vzdělávacích kurzů, sympozií a kongresů, abychom Vás mohli ošetřovat nejnovějšími a prokazatelně úspěšnými postupy. Jen medicína založená na důkazech, ověřená klinickými studiemi má šanci na dlouhodobý úspěch.

O nás

Přáli bychom si, aby se návštěva zubní ordinace stala pro Vás i Vaše blízké příjemnou záležitostí. Proto je samozřejmostí aplikace anestezie, bezbolestné a šetrné ošetření. Respektujeme Vaši individualitu, proto Vám při plánování terapie navrhneme vždy několik možností ošetření a společně s vámi vytvoříme plán terapie „šitý na míru“. Respektujeme Váš čas, proto dodržujeme termín, na který jste objednáni. Zasíláme připomínkové SMS předem, abyste si den naplánovali co nejlépe.

MUDr. Lukáš Krupička

absolvoval v roce 2007 na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity obor Stomatologie. Během studia a necelý rok po jeho ukončení pracoval v privátní stomatologické praxi v Brně. Získal praktické zkušenosti na zahraničních stážích ve Walesu a Německu.
Více o Lukášovi

MDDr. Michal Navrátil

absolvoval v roce 2010 na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity obor Zubní lékařství. Po studiu nastoupil na kliniku Laurea a zároveň do Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, kde se věnuje především chirurgické stomatologii. Podílí se na vzdělávání studentů zubního lékařství
Více o Michalovi

MDDr. Ondřej Kala

absolvoval obor Zubní lékařství na Masarykově univerzitě v Brně. Během studia se zúčastnil roční stáže ve Valencii. Věnuje se moderním přístupům v záchovné a estetické stomatologii, zubní protetice a drobné chirurgii. Dále se vzdělává formou teoretických a praktických školení.
Více o Ondřejovi

MDDr. Laura Cvengrošová

absolvovala na Lékařské fakultě UPJŠ v Košicích/Slovensko/. Po ukončení studia získala dovednosti v privátní stomatologické praxi/ordinaci/ v Brně, které po sléze využila počas působení v nadnárodní společnosti.
Více o Lauře

MDDr. Pavla Popová

absolvovala obor Zubní lékařství na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v roce 2016. Po studiu pracovala na Stomatologickém oddělení v Úrazové nemocnici, následně působila několik let v soukromé stomatologické praxi v Brně.
Více o Pavle

Mgr. Eliška Pokorná

absolvovala na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity obor Dentální hygienistka. Již od začátku studia sbírala zkušenosti na předních soukromých praxích v Brně a podílela se na zubním preventivním programu „Poděl se o úsměv“ pro předškolní děti.
Více o Elišce
Pavel Metelka, Dis.

Pavel Metelka, Dis.

je diplomovaný zubní technik, certifikovaný KEY OPINION LEADER a lektor digitálních stomatologických systémů v Evropě, Asii, Austrálii a Jižní Americe.
Více o Pavlovi