Bělení zubů

Našim klientům nabízíme systém bělení zubů od české značky Pure whitening. Klienti si mohou vybrat mezi dvěma druhy bělení: „domácím bělením“ a „kombinovaným bělením“. Přípravky Pure whitening zajišťují bezpečný a trvalý výsledek, přičemž se snažíme případnou citlivost zubů snížit na minimum. Během bělení není potřeba dodržovat žádná bílá dieta.

Při první návštěvě Vám dentální hygienistka zhotoví dokonalé otisky zubů, na jejichž podkladě Vám budou vyrobeny perfektně těsné nosiče. Do nosičů budete poté aplikovat dle instrukcí přiložené gely následujících 14 nocí. Gely jsou od výroby, i během dopravy do ordinace lékaře, uchovávány při teplotě do 10 °C. Díky tomu jsou tak jediné na trhu stejně účinné, jako v okamžiku výroby. V případě kombinovaného bělení absolvujete patnáctý den finální ordinační bělení v ordinaci dentální hygienistky.

Bělení zubů Beyond

Našim klientům nabízíme i systém ordinačního bělení zubů od světově uznávaného kalifornského výrobce. BEYOND Whitening Accelerator v krátkém čase ošetření zajistí bezpečný, vysoce estetický a trvalý výsledek, a jen malou nebo žádnou citlivost po bělení zubů. Při tomto unikátním ošetření zubní lékař využívá kombinace intenzivní světelné energie a nejsilnějšího světelně akcelerovaného bělicího gelu. Tento postup je nepřekonatelný v trvalých a uspokojivých výsledcích již po jednom, třicetiminutovém ošetření. Jednoduchost vlastního bělení zubů zajišťuje nejen viditelné výsledky, ale i spokojenost pacienta s pohodlným a odpočinkovým ošetřením. BEYOND Whitening Accelerator byl otestován při několika vědeckých i klinických studiích, zaměřených na bezpečnost a efektivitu ošetření.