Volejte: +420 541 211 049

E-mail: info@lkdenta.cz

Navštivte nás na adrese

Klinika Laurea · Bulharská 29 · Brno

Bělení zubů

Našim klientům nabízíme systém bělení zubů od české značky Pure whitening. Klienti si mohou vybrat mezi dvěma druhy bělení: „domácím bělením“ a „kombinovaným bělením“. Přípravky Pure whitening zajišťují bezpečný a trvalý výsledek, přičemž se snažíme případnou citlivost zubů snížit na minimum. Během bělení není potřeba dodržovat žádná bílá dieta.

Při první návštěvě Vám dentální hygienistka zhotoví dokonalé otisky zubů, na jejichž podkladě Vám budou vyrobeny perfektně těsné nosiče. Do nosičů budete poté aplikovat dle instrukcí přiložené gely následujících 14 nocí. Gely jsou od výroby, i během dopravy do ordinace lékaře, uchovávány při teplotě do 10 °C. Díky tomu jsou tak jediné na trhu stejně účinné, jako v okamžiku výroby. V případě kombinovaného bělení absolvujete patnáctý den finální ordinační bělení v ordinaci dentální hygienistky.

Bělení laserem Pure Whitening

 

Našim klientům nabízíme i systém ordinačního bělení zubů od světově uznávaného kalifornského výrobce. BEYOND Whitening Accelerator v krátkém čase ošetření zajistí bezpečný, vysoce estetický a trvalý výsledek, a jen malou nebo žádnou citlivost po bělení zubů. Při tomto unikátním ošetření zubní lékař využívá kombinace intenzivní světelné energie a nejsilnějšího světelně akcelerovaného bělicího gelu. Tento postup je nepřekonatelný v trvalých a uspokojivých výsledcích již po jednom, třicetiminutovém ošetření. Jednoduchost vlastního bělení zubů zajišťuje nejen viditelné výsledky, ale i spokojenost pacienta s pohodlným a odpočinkovým ošetřením. BEYOND Whitening Accelerator byl otestován při několika vědeckých i klinických studiích, zaměřených na bezpečnost a efektivitu ošetření.

BEYOND Whitening Accelerator

Anti-Aging stomatologie
krásné a zdravé zuby znamenají zdravý životní styl
Estetické korekce (DSD)
Digital Smile Design (DSD) – předem uvidíte předpokládaný výsledek
Fasety, korunky a můstky
specializujeme se na využití celokeramických systémů
Nobel Biocare All-on-4 Implantáty Astra Tech
zuby "napevno" prakticky ihned bez doplňování kostí

Kontaktujte nás

LKdenta s.r.o.

Stomatologická klinika
MUDr. Lukáš Krupička
Bulharská 1320/29, 612 00  Brno
Telefon: 541 211 049
E-mail: info@lkdenta.cz

Ordinační hodiny + DLE OBJEDNÁNÍ

Pondělí 8.00 – 16.00
Úterý 8.00 – 16.00
Středa 8.00 – 16.00
Čtvrtek 8.00 – 16.00
Pátek 8.00 – 14.00

Objednat se